WAX_ragaszkodj-hozza-HUN_500

KK_térelválasztó-FF_520

2000/2001-ik évi verseny meghirdetése is a megszokott módon történt. Régi és új csapatok nyújtották be nevezésüket az egyre népszerűbbé váló sporteseményen való részvételre. Az Agrármarketing Centrum, a Tej Terméktanács és az adidas is folyamatos támogatásáról biztosította a verseny gazdáját. Ekkor még senki sem sejtette, hogy utoljára versenyezhet az adidas Tej Kupában.

Az ünnepélyes díjkiosztón részt vett Kökény BeatrixKirsner Erika a Herz-FTC kézilabdázói, Dobrádi Zsolt a TNT zenekar menedzsere és Bakos Erzsébet a Tej Terméktanács munkatársa.Minden résztvevő csapat oklevelet, az 1-3. helyezettek serleget, érmeket és értékes adidas ajándékokat kaptak.

KK_térelválasztó-FF_520

9-10 éves leányok

1. Nádudvar Kövy Sándor Általános Iskola
testnevelő: Győrvári Viktor
2. Győr Gárdonyi Géza Általános Iskola
edző: Kovács Tibor
3. Kistelek Petőfi Sándor Általános Iskola
testnevelő: Onozó István
4. Fót 1. számú Általános Iskola
testnevelő: Povázsay György
5. Salgótarján Beszterce Általános Iskola
testnevelő: Szabóné Sipos Éva
6. Kocsola Általános Iskola
testnevelő: Schmidtné Pintér Valéria

gólkirálynő: Kökény Nóra (Fót)
legtehetségesebb játékos: Zarányi Tünde (Nádudvar)
legtehetségesebb kapus: Fekete Piroska (Kistelek)

KK_térelválasztó-FF_520

11-12 éves leányok

1. Tatabánya Dózsa György Általános Iskola
testnevelő: Gyurkovics István
2. Kistelek Petőfi Sándor Általános Iskola
testnevelő: Onozó István
3. Hosszúhetény Nemes János Általános Iskola
testnevelő: Csajkás Géza
4. Pilisvörösvár Templom Téri Általános Iskola
testnevelő: Pándi Gábor
5. Túrkeve Petőfi Sándor Általános Iskola
testnevelő: Tóthné Urbán Mariann
6. Salgótarján Beszterce Általános Iskola
testnevelő: Szabóné Sipos Éva

gólkirálynő: Freisch Barbara (Hosszúhetény)
legtehetségesebb játékos: Gerstmár Szilvia (Tatabánya)
legtehetségesebb kapus: Kiss Adrienn (Tatabánya)

KK_térelválasztó-FF_520

9-10 éves fiúk

1. Győr Balázs Béla Általános Iskola
testnevelő: Tóth Lászlóné
2. Túrkeve Petőfi Sándor Általános Iskola
testnevelő: Tóthné Urbán Mariann
3. Kiskunhalas Szűts József Általános Iskola
testnevelő: Papp Mihály
4. Sellye Kiss Géza Általános Iskola
testnevelő: Szabó Károly
5. Szigetszentmiklós József Attila Általános Iskola
testnevelő: Lukács Csaba
6. Salgótarján Beszterce Általános Iskola
testnevelő: Szabó Attila

gólkirály: Papp Gábor (Kiskunhalas)
legtehetségesebb játékos: Nagy Dávid (Győr)
legtehetségesebb kapus: Kohn Ádám (Győr)

KK_térelválasztó-FF_520

11-12 éves fiúk

1. Szigetszentmiklós József Attila Általános Iskola
testnevelő: Lukács Csaba
2. Tatabánya Kodály Zoltán Általános Iskola
testnevelő: Horváth Árpád
3. Kiskunhalas Szűts József Általános Iskola
testnevelő: Papp Mihály
4. Nagyatád Babay József Általános Iskola
testnevelő: Vártok Ákos
5. Mezőkövesd Mező Ferenc Általános Iskola
testnevelő: Juhász István
6. Tiszavasvári Kabay János Általános Iskola
testnevelő: Halász László

gólkirály: Zubai Gábor (Mezőkövesd)
legtehetségesebb játékos: Korsós Ádám (Szigetszentmiklós)
legtehetségesebb kapus: Selymes Attila (Tatabánya)